Věra Korunová

(1921)

  • Věra Korunová

    (1921)

    Na Klárově

    No.: 244537

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:36

    litografie, 19 x 32 cm, sign. PD VKorunová, rám, č. 97/100, vzadu razítko ČFVU, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky,

    Current price: 300 CZK (11 €)