Vratislav Hugo Brunner

(1886-1928)

  • Vratislav Hugo Brunner

    (1886-1928)

    Z Goethova odkazu

    No.: 342

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, lept, úprava a návrh vazby V.H. Brunner, vydal L. Bradáč, Praha 1916, překlad Ot. Fischer, 78 s., cl. kožená vazba se zlaceným písmem, zl. ořízka, na hřbetu poškozená, dole asi 1 cm chybí, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Roubalik, Bukovac …

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Vratislav Hugo Brunner

    (1886-1928)

    Ot. Theer: Faëthón

    No.: 340

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    bibliofilie, úprava a návrh vazby V.H. Brunner, vydal Fr. Borový, Praha 1916, svázal A. Jelínek, 65 s., cl.kožená vazba se zlaceným reliéfem, místy odřená, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Roubalik, Bukovac and Pirner

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Vratislav Hugo Brunner

    (1886-1928)

    Jules Barbey d´Aurevilly: Stará milenka

    No.: 530

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    kniha, úprava a vazba V.H. Brunner, vyd. Družstvo přátel Studia, Praha, 1924, ex. 20, pův. zdob. clkžn. vazba se zlacením, 364s., vybledlý hřbet, odřené okraje desek, celkově výrazněji zažloutlá, částečně rozvolněná přední předsádka, jinak ale dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of p…

    Current price: 300 CZK (13 €)