Karel Benetka

  • Karel Benetka

    Tichý dům

    No.: 130

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:09

    sítotisk, 80. léta, 19,5 x 29 cm, sign. PD Benetka, č. 11/12, vzadu popsáno,

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Karel Benetka

    Ptáci vodní i podvodní

    No.: 133

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:12

    sítotisk, 80. léta, 26,5 x 19 cm, sign. LD Benetka, č. 1/6,

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Karel Benetka

    Marylin

    No.: 134

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:13

    serigraphy, 80. léta, 21,5 x 34 cm, signed lower/left Benetka, small stains on a paer, yellowed,

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Karel Benetka

    Venkovská idyla

    No.: 176

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:55

    oil, hardboard, 2018, 42 x 58 cm, signed lower/right Benetka 2018, rám,

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

  • Karel Benetka

    Vidíš, jak ti prospěl ten osmidenní zájezd na velikonoční ostrovy!

    No.: 234915

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 20:52

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 15 cm, sign PD Benetka, zezadu autorská razítka,

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Karel Benetka

    Španělské reminiscence

    No.: 251180

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 21:50

    sítotisk, 80. léta, 22,5 x 30 cm, sign. LD Benetka, č. 5/12,

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Karel Benetka

    Pražská povodeň 2002

    No.: 256064

    Auction price: 1.750 CZK (73 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:48

    sítotisk, 2002, 23,5 x 37 cm, sign. PD Benetka, č. 6/10,

    Current price: 1.750 CZK (73 €)

  • Karel Benetka

    Návštěva v atelieru

    No.: 256125

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:52

    sítotisk, 80. léta, 21,2 x 32,2 cm, sign. LD Benetka, č. 2/6,

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Karel Benetka

    Grilovaná kuřátka budou za chvilku.. Kuchař už sedí na vejcích

    No.: 256186

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:02

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 16 cm, sig. PS Benetka, zezadu autorská razítka, na levém okraji papíru nepatrná šmouha,

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Karel Benetka

    No.: 256187

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:04

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 18 cm, sign. PH Benetka, zezadu autorská razítka,

    Current price: 450 CZK (19 €)

  • Karel Benetka

    Ne, pane, já jsem poctivý státní úředník. Tak malý úplatek od vás skutečně nemohu příjmout

    No.: 256188

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:06

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 19 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka,

    Current price: 450 CZK (19 €)

  • Karel Benetka

    Vy jste si pravdu myslel, že jeleni odlétají na zimu do teplých krajin?

    No.: 256190

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:08

    tuš, akvarel, papír, 15 x 22 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka,

    Current price: 450 CZK (19 €)

  • Karel Benetka

    No.: 256191

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:10

    tuš, papír, 13,5 x 18 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka,

    Current price: 450 CZK (19 €)

  • Karel Benetka

    Potřebuju oboje. S jedněmi hraju ve filharmonii a s těmi druhými chodím po žebrotě

    No.: 256192

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:12

    tuš, akvarel, papír, 13,5 18 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka,

    Current price: 450 CZK (19 €)