Eva Natus-Šalamounová

(1934-2014)

  • Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2014)

    Kočky

    No.: 241735

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 19:04

    litografie, 1991, 43 x 31,8 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 33/50, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2014)

    Vzdej se!

    No.: 256128

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:54

    litografie, 1991, 35 x 45,2 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 26/50, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír,

    Current price: 1.200 CZK (50 €)