Zuzana Oberthorová
Basista
No.: 280403Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 21:40
litografie, 2006, 33,5 x 25,5 cm, sign. DU Z. Oberthorová 06, 25/100, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.600 CZK (67 €)