Jiří Nečas

  • Jiří Nečas

    Výbuch

    No.: 245308

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 22:04

    pastel, akvarel, papír, 1990, 38 x 28 cm, sign. PD, rám, rám lehce poškozen,

    Current price: 300 CZK (11 €)