Václav Hejna

  • Václav Hejna

    Náměstí s kašnou

    No.: 228962

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 21. 05. 2024 18:07

    akvarel, pastel, papír, 22,5 x 31,5 cm, sign. LD V. Hejna, při okrajích mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)