Gustav S. Maran
(1886-1983)
Krajina s racky nad jezerem
No.: 281856Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:18
olej, karton, 49,5 x 69,5 cm, sign. PD S. G. Maran, rám, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)