Košťál
Kupky sena
No.: 279067Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:16
akvarel, papír, 1972, 35 x 56 cm, sign. PD Košťál 72, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)