Josef Schlesinger

(1919)

  • Josef Schlesinger

    (1919)

    No.: 236603

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 20:44

    olej, karton, 1962, 48 x 68 cm, sign. PD. J. Schlesinger 1962, rám,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)