Ferdinand Tásler

  • Ferdinand Tásler

    Zimni krajina

    No.: 18

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:17

    olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD F. Tásler, rám

    Current price: 2.500 CZK (105 €)