Václav Jansa

  • Václav Jansa

    Horské jezírko

    No.: 243337

    Auction price: 1.000 CZK (36 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 19:08

    akvarel, papír, 42,5 x 34,7 cm, sign. DU Václav Jansa, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 1.000 CZK (36 €)