Walter Schneebel

  • Walter Schneebel

    Dáma s perlovým náhrdelníkem

    No.: 253782

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 11. 02. 2021 20:42

    litografie, 29,7 x 21 cm, sign. PD Walter Schneebel, lehce zažloutlý papír, lehce pokrčen, na levém okraji papíru šedé šmouhy, u horního okraje nékolik drobných nažloutlých teček,

    Current price: 100 CZK (4 €)