K. Lang
Stará radnice po náletu
No.: 297Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:56
olej, lepenka, 1945, 38 x 48 cm, sign. LD K. Lang 45, rám
Current price: 800 CZK (34 €)
Stará radnice po náletu
Current price: 800 CZK (34 €)