Jiří Müller
(1934-2014)
Motýl / Vesnice
No.: 268049Auction price: 170 CZK (8 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:40
tuš, pastel, papír, 1970, 20,2 x 15,5 cm, sign. DU Jiří Müller 1970, DU p. M. Novákové, na jedné straně papíru motýl, z druhé strany kresba vesnice, papír zašlý a zažloutlý, v rozích stopy po hnědé papírové pásce, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 170 CZK (8 €)
Jiří Müller
(1934-2014)
Svíčka
No.: 268050Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:42
tuš, akvarel, kombinovaná technika, papír, 1970, 17,9 x 14,4 cm, sign. PD Jiří Müller 2. srpna 1970, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)