Veronika Zpěváková

(1998)

  • Veronika Zpěváková

    (1998)

    Půda IV.

    No.: 148

    Auction price: 17.000 CZK (709 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:27

    akryl, úhel, kombinovaná technika, plátno, 2022, 110 x 110 cm, sign. vzadu LD Veronika Zpěváková 2022

    Current price: 17.000 CZK (709 €)