Veronika Zpěváková
(1998)
Půda IV.
No.: 148Auction price: 17.000 CZK (709 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:27
akryl, úhel, kombinovaná technika, plátno, 2022, 110 x 110 cm, sign. vzadu LD Veronika Zpěváková 2022
Current price: 17.000 CZK (709 €)