J. Krupka

  • J. Krupka

    Jihlava

    No.: 269981

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 06. 05. 2024 14:12

    akvarel, papír, 1947, 28 x 18 cm, sign. PD JKrupka, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)