R. Vlasák
Sbíraní brambor
No.: 219Auction price: 1.650 CZK (69 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:38
olej, deska, 23 x 32 cm, sign. PD R. Vlasák, rám
Current price: 1.650 CZK (69 €)
Sbíraní brambor