Jan Klos
(1883-?)
Potok
No.: 242Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:01
olej, lepenka, 29 x 48 cm, rám, zvlněno
Current price: 400 CZK (17 €)
Jan Klos
(1883-?)
Náves
No.: 243Auction price: 1.650 CZK (69 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:02
olej, plátno, 57 x 75 cm, sign. LD J. Klos, rám, plátno protrženo
Current price: 1.650 CZK (69 €)