Jan Klos

(1883-?)

  • Jan Klos

    (1883-?)

    Potok

    No.: 242

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 17:01

    olej, lepenka, 29 x 48 cm, rám, zvlněno

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jan Klos

    (1883-?)

    Náves

    No.: 243

    Auction price: 1.650 CZK (69 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 17:02

    olej, plátno, 57 x 75 cm, sign. LD J. Klos, rám, plátno protrženo

    Current price: 1.650 CZK (69 €)