Julia Sábová
Mořské pobřeží
No.: 293Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:52
olej, lepenka, 34 x 25 cm, sign. LD Sábová, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Mořské pobřeží
Current price: 650 CZK (28 €)