Julia Sábová

  • Julia Sábová

    Mořské pobřeží

    No.: 293

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 17:52

    olej, lepenka, 34 x 25 cm, sign. LD Sábová, rám

    Current price: 650 CZK (28 €)