Bohumil Lonek
(1903-1998)
Pardubice
No.: 314Auction price: 20.800 CZK (867 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 18:13
olej, plátno, 81 x 181 cm, rám, plátno protrženo
Current price: 20.800 CZK (867 €)
(1903-1998)
Pardubice