Milan Perič
Burning heads - Yellow flame
No.: 281626Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:09
akryl, sprej, plátno, 2023, 100 x 70 cm, sign. vzadu Milan Perič 23
Current price: 45.000 CZK (1.875 €)