Josef Nový
(1885-?)
Hong-Kong
No.: 278Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:37
akvarel, papír, 47 x 64 cm, sign. LD, rám
Current price: 2.500 CZK (105 €)
(1885-?)
Hong-Kong