Jaroslav Štědra
Konec léta
No.: 281676Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:59
olej, plátno, 76 x 69,5 cm, sign. PD Štědra, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 10.000 CZK (417 €)