M. Brion

  • M. Brion

    Etats de Boheme

    No.: 1039

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:03

    kolorovaná mědirytina, 41,8 x 55,5 cm, značeno PD j. aveline Sculp., uprostřed přeloženo, místy poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.600 CZK (67 €)