Zdeněk Dvořák
Továrna
No.: 281238Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 06. 05. 2024 15:14
olej, plátno, 1949, 35 x 50 cm, sign. LD Zd. Dvořák 49, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.500 CZK (105 €)