Aleš Lamr
(1943-2024)
No.: 281505Auction price: 3.800 CZK (159 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:08
tuš, papír, 1965, 30 x 20,7 cm, sign. PD A. Lamr 65
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Maska
No.: 281506Auction price: 3.800 CZK (159 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:09
tuš, papír, 1966, 30 x 21 cm, sign. LD A. Lamr 66
Aleš Lamr
(1943-2024)
Ruka
No.: 281507Auction price: 3.800 CZK (159 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:10
perokresba, papír, 1969, 29,5 x 21 cm, sign. PD A. Lamr 69
Aleš Lamr
(1943-2024)
Jezabel Čarodějka
No.: 281510Auction price: 330.000 CZK (13.750 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:13
akryl, plátno, 140 x 180 cm, monogr. vzadu A. L., při okrajích odštěpy malby
Current price: 330.000 CZK (13.750 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Éterická
No.: 281531Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:34
akryl, plátno, 2012, 50 x 40 cm, sign. DU A. Lamr 12, rám, tato inovativní koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo …
Current price: 38.000 CZK (1.584 €)