Josef Häring
Krajina ze Sibiře
No.: 57Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:56
olej, lepenka, 33,5 x 49 cm, sign. PD J. Häring, rám
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Josef Häring
Krajina ze Sibiře
No.: 58Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:57