Josef Häring

  • Josef Häring

    Krajina ze Sibiře

    No.: 57

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:56

    olej, lepenka, 33,5 x 49 cm, sign. PD J. Häring, rám

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Josef Häring

    Krajina ze Sibiře

    No.: 58

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:57