Dušan John
(1925-?)
Trnka
No.: 164Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:43
litografie, 1991, 60 x 43 cm, sign. PD D. John 91, rám, č. 5/25
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
(1925-?)
Trnka
Current price: 200 CZK (9 €)