Ernst Hofmann
No.: 281909Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:12
olej, karton, 37 x 46 cm, sign. LD Ernst Hofmann?, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)