Jaroslav Trinkmoc

  • Jaroslav Trinkmoc

    Snopy

    No.: 257127

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:36

    olej, karton, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Trinkmoc, rám, malba mírně zašpiněna,

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Jaroslav Trinkmoc

    Vrby u rybníka

    No.: 257128

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:38

    olej, karton, 25,5 x 35,5 cm, sign. PD Trinkmoc, rám, malba mírně zašpiněna,

    Current price: 900 CZK (38 €)