Jaroslav Procházka
Praha v zimě
No.: 38Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:37
olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD Jaro Procházka, rám
Current price: 2.600 CZK (109 €)
Last auctioneer: ID4**3 History of bids
Praha v zimě