Jaroslav Kovář

(1905-1987)

  • Jaroslav Kovář

    (1905-1987)

    Máky

    No.: 243375

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:03

    litografie, 1962, 32,5 x 50 cm, sign. PD Jaroslav Kovář, č. 157/190, mírně zažloutlý papír, při horním okraji skvrna od vody, , studied at the Faculty of Architecture, Brno University of Technology

    Current price: 500 CZK (19 €)