Olga Stárková
Ve víru
No.: 92Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:31
litografie, 1992, 48 x 37 cm, sign. PD Olga Stár. 92, rám, č. 61/100
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Olga Stárková
No.: 93Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:32
litografie, 48,5 x 37,5 cm, sign. PD Olga Stárková , rám, a. t.