Alena Šlapáková
Z hor a strání
No.: 267371Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 14:56
litografie, 1991, 13,8 x 10,5 cm, sign. PD AŠlapáková 91, pasparta, č. 127/160, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)