Jan Dědina

(1870-1955)

  • Jan Dědina

    (1870-1955)

    Kresby a pohlednice

    No.: 779

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    tužka, papír, tisk, 34 x 24 cm, 2x sign. kresba J. Dědina, 3x pohlednice, 2x portrétní fotografie autora, vše kromě měnší kresby nalepeno na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Zenisek, J. V. Myslbek and M. Pirner, member of The Union of Fine Artists

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jan Dědina

    (1870-1955)

    No.: 280100

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:06

    lithography, 1909, 63,5 x 41 cm, rám, poster for the exhibition, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. F. Zenisek, J. V. Myslbek and M. Pirner, member of The Union of Fine Artists

    Current price: 1.000 CZK (42 €)