František Ketzek

(1906-1978)

  • František Ketzek

    (1906-1978)

    Naši Svatí a Blahoslavení

    No.: 572

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 47 x 33 cm, 12 sign. litografií F. Ketzek, předmluva S.M. Braito, Praha 1944, volné listy v org. karton. deskách, karton zašpiněn, jinak dobrý stav , Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. H. Brunner, J. Benda

    Current price: 2.000 CZK (84 €)