• Zlatá medaile

    Landing on the moon

    No.: 15

    Auction price: 8.000 CZK (297 €)

    Planned termination: 29. 07. 2020 15:00

    Au 999,9/1000, průměr 20,50mm, 3,11g, puncováno

    Current price: 8.000 CZK (297 €)

  • Rakousko-Uhersko František Josef I.

    (1848-1916)

    Zlatý Dukát 1914

    No.: 14

    Auction price: 4.000 CZK (149 €)

    Au 986/1000, průměr 19,8mm, 3,49g, návrh Friedrich Leisek

    Current price: 4.000 CZK (149 €)

    (1848-1916)

    Stříbrná 5 Koruna 1907

    No.: 13

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Ag 900/1000, průměr 36mm, 24g, návrh Anton Scharff, Andreas Neudeck

    Current price: 800 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

    (1848-1916)

    Zlatá 20 Koruna 1896

    No.: 12

    Auction price: 3.000 CZK (112 €)

    Au 900/1000, průměr 21mm, 6,775g, návrh Carl Geul, Jozef Reiser, mincovna Kremnica

    Current price: 3.200 CZK (119 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids

    (1848-1916)

    Zlatý 8 Zlatník 1878

    No.: 11

    Au 900/1000, průměr 21mm, 6,45g, návrh Jozef Tautenhayn, Friedrich Leisek, mincovna Kremnica

  • Habsburská monarchie Marie Terezie

    (1740-1780)

    Stříbrný 1 Tolar 1780

    No.: 10

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Ag 833/1000, průměr 41mm, 28,067 g, (mince pro dědičné země – s titulem císařským a vdovským závojem), novoražba

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Habsburská monarchie Rudolf II.

    (1576-1612)

    Stříbrný Denár 1589

    No.: 9

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Ag, 0,512g, mincovna Kremnica

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Podunajští východní Keltové .

    (3. - 1. stol. př. Kr.)

    Tetradrachma typ Kinnlos

    No.: 8

    Stylizovaná hlava zprava / Stylizovaný jezdec zprava, Göbl OTA 244/1, Slg. Lanz.554, Dembski.1142 (12,46 g)

  • Česká republika .

    (1996)

    Stříbrná 200 Kč 100. výročí narození Karla Svolinského

    No.: 7

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Ag 900/1000, průměr 31mm, 13g, návrh F.Skrbek, Česká mincovna

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Československo .

    (1987)

    Stříbrná 500 Kčs Josef Lada

    No.: 6

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Ag 900/1000, průměr 40mm, 24g, návrh J.Bejvl, mincovna Kremnica

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Československo .

    (1985)

    Stříbrná 100 Kčs Petr Brandl

    No.: 5

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Ag 500/1000, průměr 29mm, 9g, návrh V.Oppl, mincovna Kremnica

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Československo .

    (1981)

    Stříbrná 100 Kčs Otakar Španiel

    No.: 4

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Ag 500/1000, průměr 29mm, 9g, návrh M.Knobloch, mincovna Kremnica

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Československo .

    (1980)

    Stříbrná 100 Kč Petr Parléř proof

    No.: 3

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Ag 700/1000, průměr 33mm, 15g, návrh J.Harcuba, mincovna Kremnica, proof

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Československo .

    Stříbrná 100 Kčs Václav Hollar

    No.: 2

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Ag 700/1000, průměr 33mm, 15g, návrh F.David, mincovna Kremnica

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Československo .

    (1968)

    Stříbrná 10 Kčs Národní divadlo v Praze proof

    No.: 1

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Ag 500/1000, průměr 30mm, 12g, návrh J. Harcuba, mincovna Kremnica, proof

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Feikl

    (1883-1933)

    No.: 235

    olej, karton, 70 x 100 cm, sign. LD Feikl St., rám, malba místy mírně zašpiněna, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (112 €)

  • Vladimír Komárek

    (1928)

    Kolotoč s labutěmi

    No.: 377

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    2 x suchá jehla a 1 x tisková matrice, 22,7 x 14,8 a 13,7 x 8,5, matrice 22,7 x 14,8 cm, obě suché jehly sign. DU VKomárek, grafický list vznikl ve dvou variantách jako příloha bibliofilie: Kolotoč s labuťěmi, Zbyněk Malinský, Jičín, 1999, součástí nabídky je tisková matrice k většímu z grafických l…

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Loď s vesly

    No.: 376

    kolorovaný lept, 7,6 x 11,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, mírně zažloutlý papír, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Archa

    No.: 375

    Auction price: 4.700 CZK (175 €)

    barevná litografie, 2019, 31 x 27 cm, sign. PD JELEN 2019, č. 101/120, the disciple of prof. B. Dlouhy, J. Svobodova and A. Vesely, constituent member of the group BRANA

    Current price: 4.700 CZK (175 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Domov

    No.: 374

    Auction price: 1.200 CZK (45 €)

    barevná litografie, 2019, 22,8 x 22,2 cm, sign. PD JELEN 2019, č. 83/130, the disciple of prof. B. Dlouhy, J. Svobodova and A. Vesely, constituent member of the group BRANA

    Current price: 1.200 CZK (45 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Odysseus

    No.: 373

    barevná litografie, 2019, 19,6 x 21,4 cm, sign. PD JELEN 2019, č. 54/80, the disciple of prof. B. Dlouhy, J. Svobodova and A. Vesely, constituent member of the group BRANA

  • Karel Demel

    Před televizí

    No.: 372

    lept, 31,5 x 49 cm, sign. PD KarelDemel, rám, autorský tisk, , the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Karel Demel

    Gustavu Mahlerovi

    No.: 371

    Auction price: 3.900 CZK (145 €)

    lept, kombinovaná technika, 1990, 49,8 x 63,8 cm, sign. PD KDemel 90, č. 18/130, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.900 CZK (145 €)

  • Karel Demel

    Přenos

    No.: 370

    lept, kombinovaná technika, 1992, 49 x 65,5 cm, sign. PD KDemel 92, č. 23/130, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Karel Demel

    Pražské Jaro

    No.: 369

    Auction price: 3.500 CZK (130 €)

    lept, kombinovaná technika, 1996, 49,7 x 32,5 cm, sign. PD KDemel 96, rám, č. 16/100, DU slepotiskové razítko Pražského Jara, vzadu nalepen certifikát pravosti, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague…

    Current price: 3.500 CZK (130 €)

  • Karel Demel

    Nevím

    No.: 368

    lept, kombinovaná technika, 1993, 49,5 x 33 cm, sign. PD KDemel 93, č. 33/130, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Karel Demel

    Zpivající fontána

    No.: 367

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    mezzotinta, lept, 1975, 28 x 19,7 cm, sign. PD Karel Demel 1975, č. 161/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

  • František Burant

    (1924-2011)

    Zrození

    No.: 366

    Auction price: 4.900 CZK (182 €)

    suchá jehla, 1985, 65,7 x 89 cm, sing. PD F. Burant 1985, č. 15/26

    Current price: 4.900 CZK (182 €)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Struktura (Exl František Pultr)

    No.: 365

    litografie, 1974, 13,4 x 10,2 cm, sign. PD FBrunovský, č. 145/200, vzadu razítko Albín Brunovský 1974 L1/, , studied at The Secondary School of Aplied Arts in Bratislava, the disciple of prof. V. Hloznik at The Academy of Fine Arts and Design

  • Jan Charles Vondoruš

    (1884-1970)

    Pohled do kraje

    No.: 364

    lept, 1932, 22 x 26,5 cm, sign. PD J.C. Vondrouš, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní