• Jiří Fixl

    (1950)

    Stromeček

    No.: 224262

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 23:16

    litografie, 1984, 13,5 x 9 cm, sign. PD J. Fixl, č. 95/100,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Chalupa

    No.: 224271

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 23:18

    litografie, 11,3 x 11,2 cm, sign. PD, č. 57/150,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Kudrna

    (1935-2014)

    Pohled na město

    No.: 224273

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 23:20

    dřevoryt, 1976, 7,8 x 5,8 cm, sign. PD M. Kurnna, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír,

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Holubice (Ex libris Jiřinka)

    No.: 224275

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 23:22

    rytina v zinku s podtiskem, 1973, 6,7 x 6,6 cm, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Olga Pavalová

    (1930-1998)

    Růže (Ex libris E. Š.)

    No.: 224277

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 23:24

    lept, 7,8 x 5 cm, sign. DU Olga Pavalová,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    No.: 225310

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 23:26

    lept, 11,5 x 8,5 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Krajina - žena

    No.: 225410

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 23:28

    lept, 7,7 x 9,5 cm, sign. PD, č. 12/50,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Kotas

    (1909-1981)

    Pierot (Ex libris Jaroslav Černý)

    No.: 225420

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 23:30

    suchá jehla, 1944, 7,8 x 5,7 cm, sign. PD Jaroslav Kotas 1961, vzadu popsáno, , the disciple of prof. Z. Kratochvil and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, C. Bouda and K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Šulc

    Štědrý den - Ilusrace k Erbenově Kytici

    No.: 225442

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 23:32

    litografie, 11,5 x 8,3 cm, ilustrace k Erbenově Kytici,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Letní krajina

    No.: 225447

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 23:34

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Chalupy pod sněhem

    No.: 225450

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 23:36

    dřevoryt, 9,8 x 14,3 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Pohled na kostel

    No.: 225455

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 23:38

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Vesnice s rybníkem

    No.: 225461

    Auction price: 700 CZK (25 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 23:40

    Current price: 700 CZK (25 €)

  • Monika Abbott

    Série Nový les

    No.: 226102

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 23:42

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Vladimír Hrubý

    No.: 226279

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 23:44

    olej, karton, 31 x 38 cm, sign. PD V. Hrubý , rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 800 CZK (29 €)

    Krajina s mostem

    No.: 226420

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 23:46

    olej, karton , 40 x 56 cm, sign. PD, rám, na rámu drobná poškození,

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Pro vodu

    No.: 226745

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 23:48

    lept, 36,2 x 28,8 cm, sign. PD Petr DIllinger, rám, , the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, SVU in Brno

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Anna Dvořáková

    (1924-?)

    Rybník Krejcar

    No.: 226746

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 23:50

    suchá jehla, 18,5 x 31 cm, sign. PD A. Dvořáková, rám, autorský tisk, vzadu popsáno, razítko Dílo Pardubice, zažloutlý papír, na papíře skvrnky,

    Current price: 300 CZK (11 €)

    No.: 226770

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 23:52

    litografie, 1951, 11,5 x 8,5 cm, LD značeno na kameni , rám, zažloutlý, při spodním okraji politý papír, pasparta poškozena,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Berto Monetti

    V objetí

    No.: 201255

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 23:54

    tuš, kvaš, papír, 1983, 29,4 x 20,8 cm, sign. PD Monetti 83, lehce zvlněný papír

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Polonahé dívky

    No.: 201256

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 23:56

    tuš, papír, 1986, 29,3 x 20,9 cm, sign. LD Monetti 86, při okrajích lehce pokrčený papír

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Manekýna

    No.: 201257

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 23:58

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 29,4 x 20,8 cm, sign. LD Monetti, při okrajích lehce pokrčený papír

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Žena před koupáním

    No.: 201259

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 00:00

    kvaš, tuš, akvarel, lak, papír, 29,5 x 20,8 cm, sign. LD Monetti, lehce zvlněný, při okrajích poškozený papír

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Akt zezadu

    No.: 238094

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 19:02

    Current price: 600 CZK (22 €)

    Hrad

    No.: 238103

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 19:04

    akvarel, papír, 13,6 x 18 cm, papírová pasparta, na pravém okraji lehce ušpiněno,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Cestou pod stromy

    No.: 238126

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 19:06

    lept, akvatinta, 12,5 x 8,3, cm, sign. PD P. Šimon, č. 10/99, nepatrně nažloutlý papír, , the disciple of prof. V. Pukl, F. T. Simon and A. Pelc at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Martínek

    (1926-1987)

    Jarní tání

    No.: 238140

    Auction price: 2.600 CZK (93 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 19:08

    olej, plátno, 54 x 69,5 cm, sign. PD L. Martínek, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 2.600 CZK (93 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Portrét ženy (Růžena Nasková)

    No.: 238154

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 19:10

    linoryt, 1958, 9,8 x 7,5 cm, sign. PD p. f. 1959, natišteno na dvou listu, ve středě přehyb, na papíru malá skvrna mimo tisku, , the disciple of prof. B. Roubalik at the Academy of Fine Artists in Prague, member of the JUV

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Vladimír Komárek

    Dýmka

    No.: 238944

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 19:12

    suhá jehla, 22,4 x 11,7 cm, sign. DU VKomárek, č. 19/60, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Vladimír Komárek

    Čepice

    No.: 238954

    Auction price: 650 CZK (24 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 19:14

    Current price: 650 CZK (24 €)