• W. Holl

    Baron Heathfield

    No.: 246986

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 23:02

    kolorovaná mědirytina, 12,1 x 10 cm, značeno PD Holl; LD Reynolds, zašlý papír, na pravém okraji papír zažloutlý, v horní části papír přeložen,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • J. B. Bird

    Sir Ralph Abercromby

    No.: 246987

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 23:04

    mědirytina, 14 x 10,7 cm, značeno PD J. B. Bird; LD J. Hoppner RA, zašlý papír, PD na rohu papíru skvrnka od vody,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • J. B. Bird

    Thomas, Lord Erskine

    No.: 246988

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 23:06

    mědirytina, 13,8 x 10,9 cm, značeno PD J. B. Bird; LD J. Hoppner RA, zašlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Holl

    James the fourth, King of Scotland

    No.: 246989

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 23:08

    mědirytina, 13,9 x 10 cm, značeno PD Holl; LD Mytens, zašlý papír, pravý okraj papíru zašedlý, PD na rohu papíru skvrna od vody,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    John Knox

    No.: 246990

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 23:10

    mědirytina, 12,3 x 11 cm, značeno PD W. Holl; LD Verherden, 1602, zašlý papír, na levém okraji papír zažloutlý,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Karl of Mansfield

    No.: 246991

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 23:12

    mědirytina, 12,5 x 9,6 cm, značeno DU W. Holl, zašlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • J. B. Bird

    George Buchanan

    No.: 246992

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 23:14

    mědirytina, 14 x 10,6 cm, značeno PD J. B. Bird; LD F. Pourbus, zašlý papír, spodní okraj papíru zašedlý, pravý okraj papíru zažloutlý,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Hart

    Selden

    No.: 246993

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 23:16

    mědirytina, 12,7 x 10 cm, značeno DU Engraved by Hart from a picture attributed to sir Peter Lely in the Bodleian Library, Oxford, zašlý papír, na horním okraji papíru jemné skvrnky,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Genl. Sir Thomas Graham

    No.: 246994

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 23:18

    mědirytina, 12,5 x 9,7 cm, značeno PD W. Holl; LD Lawrence, zašlý papír, na papíru několik nepatrných zažloutlý ch skvrnek, LD na rohu papíru menší flek od vody,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Sir John Moore

    No.: 246995

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 23:20

    mědirytina, 12,5 x 9,5 cm, značeno PD Holl; LD Lawrence, zašlý papír, spodní okraj papíru zašedlý,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • W. E. Sibbald

    Sir William Allan

    No.: 246996

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 23:22

    mědirytina, 18,5 x 12 cm, značeno PD W. E. Sibbald; LD Sir W. Allan, zašlý papír, na spodním okraji papír zahnědlý, horní okraj papíru pokrčen,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Cardinal Bethune or Beaton

    No.: 246997

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 23:24

    mědirytina, 12,5 x 10 cm, značeno PD W. Holl; LD Original in Baire College, zašlý papír, LD v rohu flek od vody,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • E. Scriven

    Edward Jenner. M. D.

    No.: 246998

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 23:26

    mědirytina, 13 x10,5 cm, značeno PD E. Scriven sct. ; LD J. R. Smith Pinxt., lehce zašlý papír, na dolních rozích papír nepatrně ušpiněn,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • J. B. Bird

    Thomas Chalmers, D.D. LL.D.

    No.: 246999

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 23:28

    mědirytina, 14 x 11 cm, značeno PD J. B. Bird; LD T. Duncan, zašlý papír, na pravém okraji zažloutlý, kousek papíru na pravém okraji utržen,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Při koupeli

    No.: 247000

    Auction price: 1.800 CZK (67 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 23:30

    olej, plátno, 20,5 x 26 cm, sign. PD B. Ullrych, spodní okraj plátna lehce otřepen, ,

    Current price: 1.800 CZK (67 €)

  • Bohumil Ullrych

    Tři dívky

    No.: 247001

    Auction price: 1.700 CZK (63 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 23:32

    olej, karton, 21,9 x 35,6 cm, sign. LD B. Ullrych, ,

    Current price: 1.700 CZK (63 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s kapucí

    No.: 247002

    Planned termination: 17. 09. 2020 23:34

    olej, překližka, 1940, 34,5 x 28 cm, sign. PD B. Ullrych 1940, okraje lehce odřeny, ,

  • Bohumil Ullrych

    Tři koupající se dívky

    No.: 247003

    Auction price: 1.600 CZK (60 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 23:36

    olej, karton, 27,5 x 36 cm, sign. LD B. Ullrych, horní okraj kartonu nepatrně odřen, ,

    Current price: 1.600 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Tři pradleny

    No.: 247004

    Planned termination: 17. 09. 2020 23:38

    olej, plátno, 1934, 28,5 x 34 cm, sign. LD B. Ullrych 34, okraje plátna lehce otřepené, malba místy lehce odřena, ,

  • Bohumil Ullrych

    Odpočinek

    No.: 247005

    Auction price: 2.000 CZK (75 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 23:40

    olej, plátno, 34,7 x 28 cm, ,

    Current price: 2.000 CZK (75 €)

    Portrét vlasatého muže ( Zhudební knihovny prof. Jiřího Siblíka

    No.: 247006

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 23:42

    litografie, 7,9 x 5,2 cm,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Martin Benka

    (1888-1971)

    Houslista a děvče v krojích (Ex Libris Prof. Jiří Siblík)

    No.: 247007

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 23:44

    dřevoryt, 8 x 5,9 cm, malá hnědá tečka na levém okraji grafiky, , the disciple of the private school of A. Kalvoda, member of The Association of Moravian Fine Artists, vicechairman of The Union of Slovak Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Martin Benka

    (1888-1971)

    Harfistka (ex Musicis Jiří Siblík)

    No.: 247008

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 23:46

    dřevoryt, 6,8 x 4,6 cm, , the disciple of the private school of A. Kalvoda, member of The Association of Moravian Fine Artists, vicechairman of The Union of Slovak Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    No.: 247009

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 23:48

    slepotisk, 15,5 x 10,5 cm, značeno razítko PD razítkem autora,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Bad Röznau in Maehren

    No.: 247010

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 23:50

    ocelorytina, okolo 1850, 10,3 x 15,7 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 1981

    No.: 247011

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 23:52

    serigrafie, 10,5 x 41 cm, uprostřed přeloženo, , studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Pravda a láska zvítězily. takže můžeme jít klidně domů.

    No.: 247012

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 23:54

    litografie, 7 x 13 cm, sign. PD Jiránek PF 1993, zašpiněný papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Lidi! Jděte už do prdele!

    No.: 247013

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 23:56

    litografie, 11 x 9 cm, sign. PD Jiránek PF 82, zažloutlý a zašpiněný papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)