• Neznámy autor

    Vojáci v zákopu

    No.: 249598

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 12. 11. 2020 19:28

    tisk na textilu, 9 x 13,8 cm, papírová pasparta,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Pilař Radek

    (1931-1993)

    Ptáček a sluníčko

    No.: 249599

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 12. 11. 2020 19:30

    litografie, 1987, 8,2 x 8,2 cm, sign. DU Radek 87, nepatrně zažloutlý papír, dole pod grafikou věnování od autora,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Holubice (PF 1976)

    No.: 249600

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 12. 11. 2020 19:32

    suchá jehla, 1975, 12 x 8,5 cm, sign. PD jan Bauch, papír místy ušpiněn po okrajích, na spodník okraji papír podepsáno fixem, , the disciple prof. E. Dite and V. H. Brunner at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of …

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Hlava margarétka (PF 1982)

    No.: 249601

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 11. 2020 19:34

    suchá jehla, 1981, 11,5 x 7,6 cm, sign. DU Karel Chaba, , the private study

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Úlovek

    No.: 249602

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 12. 11. 2020 19:36

    serigrafie, 11,6 x 8 cm, sign. PD, horní a spodní okraj papíru lehce pokrčen (mimo tisk),

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • František Vincenc Danihelka

    (1911-1970)

    Kunratická hora z Rábů

    No.: 249603

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 12. 11. 2020 19:38

    sepie, papír, 20,5 x 29 cm, sign. PD F. V. Danihelka, zažloutlý papír, na papíru drobné žluté tečky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Mirko Hanák

    (1921-1974)

    Kluk s motýlem (PF 1970)

    No.: 249604

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 12. 11. 2020 19:40

    litografie, 1969, 18,4 x 9 cm, sign. DU M. Hanák, nepatrně zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Sluneční princ

    No.: 249605

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 12. 11. 2020 19:42

    lept, 16,3 x 11,8 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 112/200, dvojlist, PF 1969, Český fond výtvarných umění, , studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Ass…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Ex libris Jana Fučíka

    No.: 249606

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 11. 2020 19:44

    litografie, 9,8 x 7,6 cm, značeno PD Arno Nauman, zažloutlý papír, místy lehce ušpiněn, levý horní roh papíru pokrčen, , the disciple of prof. M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Tomáš Bím

    Žlutý balón

    No.: 249607

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 12. 11. 2020 19:46

    litografie, 2005, 20,8 x 15,6 cm, sign. LD Bím 05, č. 73/84, , the private study

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Maxmilian Švabinský

    (1873-1982)

    No.: 249609

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 12. 11. 2020 19:48

    litografie, 23 x 18,5 cm, značeno LD na kameni M. Švabinský, č. 22/29, značeno DU Max švabinský. Původní litografie, pravý okraj papíru odřený (mimo tisk),

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Maxmilian Švabinský

    (1873-1982)

    Turnovské skály

    No.: 249610

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 12. 11. 2020 19:50

    litografie, 24,6 x 18 cm, značeno na kameni PD M. Švabinský, pravý horní okraj papíru přeložen, spodní okraj papíru (mimo tisk) lehce pokrčen,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Maxmilian Švabinský

    (1873-1982)

    Duha

    No.: 249611

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 12. 11. 2020 19:52

    litografie, 1930, 21,4 x 15,3 cm, značeno DU: Max Švabinský. Duha. Původní litografie. 1930,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Žába ve sklenici (PF 1956)

    No.: 249612

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 12. 11. 2020 19:54

    litografie, 1955, 9 x 7 cm, sign. DU Seydl, , the disciple of prof. J. Konupek and F. Kysela

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Opuštěná dívka

    No.: 249613

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 11. 2020 19:56

    litografie, 1937, 9,7 x 14,5 cm, značeno. PD Voj. Sedláček 37, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Cestou necestou

    No.: 249614

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 11. 2020 19:58

    litografie, 1936, 10,1 x 14,5 cm, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pradlena

    No.: 249615

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 12. 11. 2020 20:00

    litografie, 14,1 x 17 cm, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Srnka

    No.: 249616

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 12. 11. 2020 20:02

    litografie, 12,5 x 19 cm, pravý horní okraj papíru lehce pokrčen, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Povoz

    No.: 249617

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 12. 11. 2020 20:04

    litografie, 12,3 x 19,8 cm, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Kobyla s mládětem

    No.: 249618

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 12. 11. 2020 20:06

    litografie, 19 x 15 cm, sign. PD Voj. Sedláček, lehce zažloutlý papír, LD pod grafikou malý flíček od vody; na horním okraji papíru drobné žluté flíčky, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Ženy na poli

    No.: 249619

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 12. 11. 2020 20:08

    litografie, 1967, 15,5 x 27,3 cm, sign. PD Voj. Sedláček 67, nepatrně zažloutlý papír, papír lehce pokrčen po okrajích, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Povoz na silnici

    No.: 249620

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 12. 11. 2020 20:10

    litografie, 18,8 x 17,3 cm, sign. PD Voj. Sedláček, LD Povoz na silnici (lit), kolem tisku zažloutlý rámeček, papír mírně pomuchlán a v jednom místě mimo tisk přeložen, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Říha

    (1920)

    Loď pod Vyšehradem

    No.: 249621

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 12. 11. 2020 20:12

    litografie, 1973, 19,5 x 16 cm, sign. PD J. Říha 73, č. 190/200, , the disciple of prof. V. Tittelbach, K. Minar, V. Sychra and J. Bauch at The Academy of Fine Arts in Prague and The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Josef Říha

    (1920)

    Autobusy u tunelu pod Vyšehradem

    No.: 249622

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 12. 11. 2020 20:14

    litografie, 1973, 19,5 x 16 cm, sign. PD J. Říha 73, č. 3/200, papír na pravém horním rohu pokrčen (mimo tisku), papír po okrajích ušpiněn (nezasahuje do tisku), , the disciple of prof. V. Tittelbach, K. Minar, V. Sychra and J. Bauch at The Academy of Fine Arts in Prague and The Academy of Arts, Arc…

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Josef Říha

    (1920)

    U večerního autobusu

    No.: 249623

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 12. 11. 2020 20:16

    litografie, 1973, 19,5 x 16,6 cm, sign. PD J. Říha 73, č. 21/200, , the disciple of prof. V. Tittelbach, K. Minar, V. Sychra and J. Bauch at The Academy of Fine Arts in Prague and The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Josef Říha

    (1920)

    Parník u Mánesa

    No.: 249624

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 12. 11. 2020 20:18

    litografie, 1973, 19,5 x 16,6 cm, sign. PD J. Říha 73, č. 22/200, , the disciple of prof. V. Tittelbach, K. Minar, V. Sychra and J. Bauch at The Academy of Fine Arts in Prague and The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Josef Říha

    (1920)

    Čekání na metro

    No.: 249625

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 12. 11. 2020 20:20

    litografie, 1973, 19,5 x 16,5 cm, sign. PD J. Říha 73, č. 22/200, , the disciple of prof. V. Tittelbach, K. Minar, V. Sychra and J. Bauch at The Academy of Fine Arts in Prague and The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Josef Liesler

    Dívka v pruhovaném svetru ( Ex Libris ing. Jan Háček)

    No.: 249626

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 12. 11. 2020 20:22

    litografie, 1978, 5,8 x 13 cm, sign. LD Liesler 78, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liesler

    Pár

    No.: 249627

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 11. 2020 20:24

    litografie, 1960, 11 x 8,4 cm, sign. DU Lliesler 1960, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Hlavy

    No.: 249628

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 12. 11. 2020 20:26

    litografie, 1965, 12 x 8,5 cm, sign. DU Liesler 65, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids