• J. Henke

    Portréty

    No.: 253917

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:23

    akvarel, tužka, papír, 20,9 x 14,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • J. Henke

    Oběti války

    No.: 253916

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:24

    tuš, papír, 29,5 x 20 cm, sign. PD Henke, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Jan Heřman

    Tulipánové torzo

    No.: 217897

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:25

    tužka, pastel, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. LD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Zdeněk Sýkora and Miloslav Polcar at Faculty of Education (Charles University in Prague)

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • Jan Heřman

    No.: 185692

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:26

    pencil, paper, 2013, 44,3 x 30,2 cm, signed RD Jan Heřman 2013, on the reverse: author's description, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Zdeněk Sýkora and Miloslav Polcar at Faculty of Education (Charles University in Prague)

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Trubač

    No.: 226887

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:27

    linoryt, 1997, 19,3 x 9 cm, sign. DU, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Bohuslav Jágr

    (1907-?)

    Zvonice

    No.: 230449

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:28

    dřevoryt, 1946, 26 x 21 cm, sign. PD Bohuš Jágr 46, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of F. Podesva, disciple of prof. P. Dillinger at The Secondary School of Applied Arts

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Rudolf Klimovič

    (1917-1990)

    Ženský akt

    No.: 133521

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:29

    lithograph, 1984, 17,5 x 12,5 cm, signed RD R. Klimovič, PF 1985, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Rudolf Klimovič

    (1917-1990)

    Staroměstká mostecká věž

    No.: 133519

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:30

    lithograph, 1985, 18,5 x 13,5 cm, signed RD R. Klimovič, PF 1986, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Rudolf Klimovič

    (1917-1990)

    Karlův most

    No.: 133518

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:31

    lithograph, 1987, 19,5 x 14,5 cm, monogrammed RD R. K., PF 1988, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    Okénko

    No.: 253938

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:32

    dřevoryt, 14,7 x 9,7 cm, sign. DU V Komárek, mírně zažloutlý a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Josef Liesler

    Anděl

    No.: 212847

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:33

    litografie, 21 x 15,5 cm, sign. DU Liesler, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liesler

    Děti

    No.: 212846

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:34

    litografie, 21,4 x 16 cm, sign. DU Liesler, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Oráč

    No.: 186760

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:35

    dřevoryt, 24,9 x 34,6 cm, sign. PD Ant. Majer, S.V.U. Mánes svým členům na rok 1926, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Hynais and H. Sweger, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Lubomír Manda

    Strom ptačka

    No.: 206676

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:36

    lept, 2016, 11 x 6,8 cm, sign. PD L Manda, 6/60, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Lubomír Manda

    Pohled na Karlův most

    No.: 206675

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:37

    lept, 2016, 5,7 x 10,6 cm, sign. PD L Manda, 4/30, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • A. Minařík

    Noční ulice

    No.: 253937

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:39

    litografie, 1995, 25,5 x 18,8 cm, sign. PD A. Minařík, 43071, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Narození Ježíška

    No.: 253942

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:40

    dřevoryt, akvarel, 1976, 24 x 16,6 cm, sign. PD A Moravec, PF 1977, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umeleck…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Dechová kapela

    No.: 253941

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:41

    dřevoryt, akvarel, 1969, 16,8 x 24,2 cm, sign. DU A Moravec, PF 1970, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umele…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Zpěv při západu slunce

    No.: 253940

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:42

    dřevoryt, akvarel, 1979, 16,2 x 23,9 cm, sign. PD A Moravec, PF 1980, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umele…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Na loďce (PF 1971)

    No.: 226883

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:43

    litografie, 1971, 16 x 22,8 cm, sign. PD A. Moravec, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umele…

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Karlův most

    No.: 226866

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:44

    litografie, 1991, 15,8 x 22 cm, sign. PD, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    No.: 221928

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:45

    běloba, papír, 24 x 16,4 cm, monogr. PD K, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Neurčený autor (Německo)

    Braunschweig Altstadtmarkt

    No.: 250707

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:46

    lept, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (10 €)

    No.: 206691

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:47

    mezotinta, 1981, 16 x 12,6 cm, sign. PD nečitelně 81, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Zima

    No.: 206690

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:48

    litografie, 2001, 10,1 x 6 cm, sign. PD neučetelně 01, 5/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Dostaveníčko

    No.: 243273

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:49

    litografie, 48,5 x 39,5 cm, vyřezávaný dřevěný rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Vojáci

    No.: 243280

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:50

    chromolitografie, 38 x 56,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Chalupa u jezera

    No.: 189077

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:51

    litografie, 1943, 29,5 x 40 cm, značeno PD autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 189076

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:52

    litografie, 1943, 29,5 x 40 cm, sing. PD Alois Pitrmann, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Vesnice

    No.: 189075

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:53

    litografie, 1943, 29,5 x 36 cm, sing. PD Alois Pitrmann, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 50 CZK (2 €)