• Bohumil Ullrych

    Pradleny u řeky

    No.: 252229

    Auction price: 2.400 CZK (96 €)

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:30

    olej, plátno, 28,3 x 35,2 cm, sign. LD B. Ullrych, při okrajích otřepené plátno a poškozená malba, ,

    Current price: 2.400 CZK (96 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpočinek

    No.: 252230

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:31

    olej, plátno, 34,7 x 28 cm, ,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dvě dívky

    No.: 252231

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:32

    olej, karton, 1931, 12,8 x 16 cm, sign. PD B. Ullrych , vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno, ,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy v šátcích

    No.: 252232

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:33

    olej, plátno, 19 x 15,7 cm, sign. PD B. Ullrych , při okrajích lehce poškozeno, ,

  • Karel Urbánek

    (1924-1984)

    Zima v mlžném oparu

    No.: 252233

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:34

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Rudolf Václavík

    (1898-?)

    Jelen v říji

    No.: 252234

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:35

    akvarel, papír, 41,5 x 60 cm, sign. PD Václavík, rám, na papíře drobné skvrnky, na rámu poškození, , studied at The Academy in Vienna

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    No.: 252235

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:36

    dřevoryt, 6,7 x 3 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Loreta

    No.: 252236

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:37

    měkký kryt, 30 x 26 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

  • Vincent Venera

    Kompozice III.

    No.: 252237

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:38

    lité laky, papír, 1990, 90 x 66 cm, sign. DU Venera Vincent 1990, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Vincent Venera

    Kompozice IV.

    No.: 252238

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:39

    lité laky, papír, 1990, 90 x 66 cm, sign. PD Venera Vincent 1990, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    V Tatrách

    No.: 252239

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:40

    dřevoryt, papír, 1922, 45,5 x 55 cm, sign. PD Vik, značeno PD v desce VK - 22 a LD autorským razítkem, mírně zažloutlý, při okrajích mimo tisk pokrčený a v horní části natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the discip…

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Trosky

    No.: 252240

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:41

    barevný dřevo-linoleoryt, 1926, 13,3 x 29,6 cm, sign. PD Vik, mírně pokrčený a natržený pravý horní roh, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent mem…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    No.: 252241

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:42

    lept, 1932, 21,5 x 26,5 cm, sign. PD J.C. Vondrouš 1932, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of prof. F. Jones, E. M. Ward and G. W. Maynard in the USA

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Blanka Votavová

    (1933)

    Stopy času

    No.: 252242

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:43

    akvatinta, 1989, 35,3 x 29 cm, sign. PD B Votavová 89, č. 9/11, zezadu na papíru autorské razítko, horní okraj papíru pokrčen, , the disciple of prof. A. Hoffmeister, prof. F. Muzika

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Vrátný?

    No.: 252244

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:45

    olej, plátno, 39,3 x 48,3 cm, sign. PD, při okraji zašpiněno, drobně natržené plátno,

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Ležící akt

    No.: 252245

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:46

    linoryt, 1957, 27,5 x 43 cm, sign. PD K. Vysušil 57, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Nejedly and K. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Association of Free Graphic co-founder of the art groups G7, L…

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jan Weinzetl

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 252246

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:47

    olej, sololit, 45 x 55 cm, sign. PD Jan Weinzetl, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Ptáci

    No.: 252247

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:48

    lept, 1985, 18,2 x 11,8 cm, sign. DU Wielgus, č. 3/10, vzadu razítko Národní galerie v Praze,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • František Zálešák

    (1929-2012)

    Herec

    No.: 252248

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:49

    litografie, 1957, 35,5 x 26 cm, sign. DU F. Zálešák 1957, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Václav Zavadil

    (1915-1990)

    No.: 252249

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:50

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Miloš Zeithammel

    Strukturální grafika

    No.: 252250

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:51

    kombinovaná technika, papír, 25,5 x 19,5 cm, sign. PD Zeithammel, Provenance: Antiquarian Dlážděná, graduate of Hellich´s School of Graphics, disciple of Prof. Vašák

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Miloš Zeithammel

    Strukturální grafika

    No.: 252251

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:52

    kombinovaná technika, papír, 29,3 x 20,8 cm, sign. PD Zeithammel, Provenance: Antiquarian Dlážděná, graduate of Hellich´s School of Graphics, disciple of Prof. Vašák

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jindřich Zezula

    (1935-2015)

    No.: 252252

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:53

    pastel, papír, 1969, 24,5 x 37,5 cm, sign. PD Zezula 69, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • Jindřich Zezula

    No.: 252253

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:54

    akvarel, papír, 26 x 34 cm, sign. PD Zezula, rám