Max Švabinský

  • Max Švabinský

    Portrét muže

    No.: 243763

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 20:18

    tisk, 1906, 32 x 28 cm, značeno PD v tisku MŠvabinský 1906, papír při pravém okraji mimo tisk natržen cca 2 cm, papír mírně zažloutlž, několik zahnědlých skvrn,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Max Švabinský

    Mikoláš Aleš

    No.: 246715

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 23:12

    hlubotisk, 1908, 31,5 x 27,3 cm, sign. LD v tisku M. Švabinský, tisk V. Štenc Praha, vydal Mánes pro své členy 1909, zažloutlý papír, PU natržený papír cca 1 cm,

    Current price: 500 CZK (20 €)