Kamil Lhoták

  • Kamil Lhoták

    Sbírky českého umění dvacátého století

    No.: 257359

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 08. 03. 2022 21:42

    tisk, plakát, 83,3 x 55,5 cm, plakát k výstavě v Krajské galerii Hradec Králové, při okrajích poškozeno, na papíře drobné skvrnky, , the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 550 CZK (23 €)