Petr Ptáček

  • Petr Ptáček

    Závodník

    No.: 245886

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 23. 07. 2020 11:26

    litografie, 2009, 20,8 x 20,7 cm, sign. PD Petr Ptáček 2009, č. 28/100,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Petr Ptáček

    Akt na poušti

    No.: 245887

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 23. 07. 2020 11:27

    litografie, 2011, 15,5 x 23,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 18/100,

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids