Petr Ptáček

  • Petr Ptáček

    Pilot Hurricanu

    No.: 258236

    Auction price: 14.000 CZK (560 €)

    Planned termination: 16. 08. 2021 18:42

    akryl, plátno, 2014, 30 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2014, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 14.000 CZK (560 €)