Růže III.

    No.: 208870

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 22:34

    lept, 25,4 x 17,3 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Ex libris Podkarpackie Muzeum požarnictwa Stara Wies

    No.: 217198

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:02

    ocelorytina, 2002, 9,2 x 12,3 cm, sign. PD,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    Ježíšek

    No.: 218861

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 24. 06. 2020 00:00

    dřevoryt, 9,2 x 5,4 cm, na papíře skvrna,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Kameny

    No.: 214021

    Auction price: 5.000 CZK (179 €)

    Planned termination: 30. 06. 2020 15:37

    olej, plátno, 64 x 94 cm, rám, malba místy poškozena, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 5.000 CZK (179 €)

    Pohled na Vysoké Tatry

    No.: 214022

    Auction price: 3.500 CZK (125 €)

    Planned termination: 30. 06. 2020 15:38

    olej, plátno, 74 x 62 cm, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.500 CZK (125 €)

    Strom v krajině

    No.: 214024

    Auction price: 1.500 CZK (54 €)

    Planned termination: 01. 07. 2020 14:00

    olej, plátno, karton, 42 x 52,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (54 €)