Afréd Piffl

(1907-1972)

  • Afréd Piffl

    (1907-1972)

    Doksany - na druhém nádvoří

    No.: 220274

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 08. 2020 14:54

    litografie, 1945, 25,2 x 17,6 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)