Jana Reinerová

  • Jana Reinerová

    Křížová cesta - Chlum u Třeboně

    No.: 199642

    Auction price: 1.450 CZK (58 €)

    Planned termination: 03. 02. 2021 18:12

    litografie, 23,6 x 15,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 39/50, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.450 CZK (58 €)

  • Jana Reinerová

    Panorama Wetzlaru

    No.: 199644

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 03. 02. 2021 18:13

    litografie, 14,5 x 21 cm, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská

    No.: 235001

    Auction price: 950 CZK (38 €)

    Planned termination: 03. 02. 2021 19:20

    litografie, 19,5 x 19,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 41/50, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 950 CZK (38 €)

  • Jana Reinerová

    Zasněžené domy

    No.: 249519

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 11. 02. 2021 19:02

    litografie, 14,5 x 17,4 cm, sign. PD jana Reinerová, č. 118/160, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Jana Reinerová

    Park v zimě

    No.: 249520

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 11. 02. 2021 19:04

    litografie, 11,5 x 21,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 15/58, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Jana Reinerová

    Kaliště

    No.: 249521

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 11. 02. 2021 19:06

    litografie, 14,8 x 19,5 cm, sign. DU jana Reinerová, č. 26/55, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Jana Reinerová

    Kostelík

    No.: 250909

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 11. 02. 2021 19:44

    litografie, 17,7 x 11,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, EA, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jana Reinerová

    Radniční schody

    No.: 251836

    Auction price: 11.500 CZK (460 €)

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:37

    olej, plátno, 17,2 x 23,2 cm, sign. PD Reinerová, rám, zezadu na rámu razítko: Jana Reinerová, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 11.500 CZK (460 €)

  • Jana Reinerová

    Hradčanské náměstí

    No.: 251837

    Auction price: 12.500 CZK (500 €)

    Planned termination: 18. 02. 2021 16:38

    olej, plátno, 17 x 22,6 cm, sign. PD Reinerová, rám, zezadu na rámu razítko: Jana Reinerová, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 12.500 CZK (500 €)

  • Jana Reinerová

    Místo Ježíškova narození - Betlém

    No.: 252138

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    Planned termination: 19. 02. 2021 18:19

    litografie, 30 x 38,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 10/60, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

  • Jana Reinerová

    Nový svět

    No.: 252139

    Planned termination: 19. 02. 2021 18:20

    litografie, 35,7 x 44 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 29/55, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Jana Reinerová

    Betlém

    No.: 252140

    Auction price: 3.200 CZK (128 €)

    Planned termination: 19. 02. 2021 18:21

    litografie, 27,5, x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, při pravém okraji mírně zažloutlý papír, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 3.200 CZK (128 €)

  • Jana Reinerová

    Hra světla

    No.: 252141

    Planned termination: 19. 02. 2021 18:22

    litografie, 43 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/46, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Jana Reinerová

    Kostel sv. Mikuláše

    No.: 252142

    Planned termination: 19. 02. 2021 18:23

    litografie, 30,3 x 19 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 41/46, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva