Lubomír Štefka

  • Lubomír Štefka

    No.: 244841

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 10. 06. 2020 16:26

    tempera, běloba, papír, 1985, 41,5 x 29,5 cm, sign. PD Štefka 85, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Lubomír Štefka

    No.: 244842

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 10. 06. 2020 16:27

    kombinovaná technika, koláž, deska, 1990, 70 x 40 cm, sign. PD Štefka 90, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Lubomír Štefka

    No.: 244843

    Auction price: 1.000 CZK (36 €)

    Planned termination: 10. 06. 2020 16:28

    olej, dřevotříska, 1999, 70 x 40 cm, sign. PD Štefka 99, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (36 €)